Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/undplt/domains/100sprendimu.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/undplt/domains/100sprendimu.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

SEO straipsniai ir tekstai: nauda, rašymas ir talpinimas

Kas tie SEO tekstai?

SEO tekstas – įprastai nuo 250 iki 500 žodžių tekstas, kuris atitinka svetainės turinį ir yra parašytas naudojant pasirinktus raktažodžius. SEO tekstai skirti ne vien paieškos sistemoms, tačiau ir potencialiam klientui, todėl turėtų būti parašyti tokiu stiliumi, kad juos galėtų skaityti ir žmonės. Taigi, negalima į juos pridėti per daug raktažodžių, tekstas privalo turėti temą, būti rišlus, sklandus ir unikalus.

SEO straipsniai ir jų nauda

Parašyti SEO straipsniai gali būti panaudoti dvejopai: pildyti svetainės turiniui arba kurti atgalines nuorodas į jūsų puslapį. Patalpinti straipsniai su atgalinėmis nuorodomis (ang. backlinks) turi milžinišką naudą kuriant jūsų puslapio patikimumą paieškos sistemų akyse (algoritmuose). Kuo daugiau turėsite tokių straipsnių, tuo didesnė tikimybė, kad Google ir kitos paieškos sistemos kels būtent jūsų svetainės turinį į aukštesnes pozicijas paieškoje. Sistemingai sutvarkius puslapio vidinį SEO ir kuriant bei didinant atgalinių nuorodų skaičių, galima pasiekti ir pirmąjį puikias google paieškos pozicijas ir taip užsigarantuoti didesnį lankytojų srautą.

SEO straipsnių talpinimas

Beveik kiekviena gauta atgalinė nuoroda yra naudinga jūsų svetainei, taigi savo SEO straipsnius galite talpinti tiek mokamuose, tiek nemokamuose straipsnių kataloguose, tinklaraščiuose, naujienų portaluose ar bet kur kitur. Tačiau, turėkite omenyje, kad kuo didesnis svetainės autoritetas, iš kurios gaunate atgalinę nuorodą, tuo didesnė nauda jums. Nemokami katalogai retai siūlo autoritetingas atgalines nuorodas, taigi kokybiškas straipsnių talpinimas kainuoja. Siūlydami savo SEO straipsnių talpinimo paslaugas, tekstus talpiname tik autoritetinguose ir kruopščiai prižiūrimuose bei atrinktuose puslapiuose, kurie teikia garantuotą naudą jūsų svetainei. Esame vieninteliai Lietuvoje, kurie siūlo talpinti SEO straipsnius PR7 straipsnių kataloge, taigi kreipkitės jei norite užtikrintos naudos.

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnius galite rašyti patys arba galite šį darbą patikėti profesionalams. Ilgametė patirtis ir google vingrybių žinojimas užtikrina mūsų parašytų straipsnių kokybę pagal pasirinktus raktažodžius. Mūsų parašytus straipsnius galite talpinti savo svetainėje, straipsnių kataloguose arba talpinimą galite patikėti mums.